top of page

Kopā darām vairāk

VAKS kooperatīvs atbalsta ne tikai savus biedrus, bet arī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma 4. kursa lauksaimniecības mehanizācijas tehniķu profesionālās kvalifikācijas eksāmena norisi. Pateicoties VAKS kooperatīvam, tehnikuma jauniešiem šodien bija iespēja strādāt ar mūsdienu tehnoloģijām aprīkoto Deutz-Fahr 8280 TTV traktoru un Maschio Gaspardo Gigante pneimatisko sējmašīnu. Tāpat tehnikas klāstu papildināja Agroresursu un ekonomikas institūta New Holland traktors ar izkliedētāju un Amazone GreenDril 200 kombinētā sējmašīna.


Liels paldies VAKS kooperatīvam un Agroresursu un ekonomikas institūtam par atbalstu un sadarbību! Jūs palīdzat mums sagatavot nākotnes profesionāļus lauksaimniecības nozarē!


Sadarbība un VAKS pakalpojumu izmantošana pieejama ikvienai saimniecībai un uzņēmumam. VAKS piedāvā lauksaimniecības tehnikas nomu un tirdzniecību, servisu un apkopi, rezerves daļas, kā arī agronomu konsultācijas, sēklas sagatavošanu un tirdzniecību, augu aizsardzības līdzekļu un minerālmēslu tirdzniecību, graudu uzpirkšanu, pirmapstrādi, uzglabāšanu un realizāciju.


Agroresursu un ekonomikas institūts ir nozīmīgs bioekonomikas nozaru pētniecības un vadošais laukaugu selekcijas institūts ar vairāk nekā 100 gadu vēsturi. AREI zinātnieki īsteno laukaugu šķirņu selekciju, dažādu laukaugu audzēšanas tehnoloģiju izpēti, veic pētījumus par laukaugu kvalitāti un ilgtspējīgas lauku telpas attīstību, kā arī ekonomisko analīzi lauksaimniecības, pārtikas ražošanas un zivsaimniecības nozarēs.
留言


Archive
bottom of page