top of page

Konkursa “Young Car Mechanic 2024” divas kārtas

Pirmajā konkursa kārtā kopumā piedalījās 417 reģistrēti dalībnieki, no tiem 60 jaunieši no Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma (VTDT), kas ir lielākais dalībnieku skaits no vienas skolas. Kārtas uzdevuma (testa) veikšana notika attālināti.


Konkursa otrajā kārtā piedalījās katras skolas trīs jaunieši, kuri ir ieguvuši lielāko punktu skaitu pirmajā kārtā un viens, kuru pieteica skola pēc saviem ieskatiem. Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu pārstāvēja Markuss Bruņinieks, Gabriels Kaspars Blaževičs, Kristers Ansis Ārgalis un Kristers Zābaks. Pusfināls notika 23. februārī starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”, Rīgā un tā dalībnieku uzdevums bija izpildīt no 50 jautājumiem sastāvošu testu.


Trešajā kārtā (nacionālajā finālā) piedalīsies 11 finālisti no 10 skolām. Prieks un lepnums – viņu vidū arī VTDT topošais automehāniķis Kristers Ansis Ārgalis!


"Young Car Mechanic" ir starptautisks konkurss tehnisko skolu audzēkņiem, kas dod iespēju konkursa dalībniekiem parādīt zināšanas, prasmes un iemaņas izvēlētajā profesijā. Tā galvenie mērķi ir veicināt automehāniķa profesijas popularitāti un kvalitāti, dalīties pieredzē, mācību metodēs, veicināt sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm, kā arī iepazīstināt izglītojamos ar jaunākajām tehnoloģijām un nākamajiem darba devējiem.Foto no Young Car Mechanic

 

Comments


Archive
bottom of page