top of page

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Latvijas darba vides izpēte”

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikuma KM17 un KM18 grupu audzēkņi 04.03.2020. piedalījās Karjeras attīstības atbalsta pasākumā - Darba pasaules iepazīšana “Latvijas darba vides izpēte”.


Audzēkņi apmeklēja uzņēmuma SIA “AM Furnitūra” ražotni Ganību dambī 25, un veikalu - izstādi Ķīšezera 9, Rīgā.


Ekskursiju vadīja Blum pārdošanas speciāliste Inga Daube. Ražotnē notika mācību ekskursija. Audzēkņi iepazinās ar plašu plātņu materiālu un malu lenšu klāstu, ar to, kā tiek ražotas mēbeļu detaļas: bīdāmās durvis, mēbeļu fasādes, LED spoguļi.


Ražošanas vadītājs iepazīstināja ar visu preces ražošanas tehnoloģisko procesu, sākot ar pieteikumu un beidzot ar kontroli un fasēšanu. Bija iespēja redzēt darbībā modernas darbmašīnas un griezējinstrumentus: plātņu zāģēšanas centru, maliņu aplīmēšanas iekārtu, CNC frēzēšanas iekārtu, pakošanas iekārtas, rokas apstrādes instrumentus.

Veikalā notika izglītojoša lekcija ar demonstrējumiem. Audzēkņi darbojās 2 grupās. Audzēkņi ieguva izsmeļošu informāciju par jaunākajām firmas Blum tendencēm mēbeļu furnitūras jomā. Tika apskatīti šādi galvenie furnitūras elementi: pacelšanas mehānismi, viru sistēmas, atvilktņu sistēmas, vadotņu sistēmas, iekšējā sadalījuma sistēmas.

Pasākuma noslēgumā bija neliels konkurss par redzēto un dzirdēto. Audzēkņi un skolotāji balvās saņēma Blum izstrādājumus: lidojošos šķīvīšus, silikona cepamo paklājiņu, somas, tīkliņus u.c. lietas.

Vairāk bilžu tehnikuma Facebook un Instagram profilos!Comments


Archive
bottom of page