top of page

Kalvim Kalcenavam - 3.vieta konkursā “Kurzemes elektromontāža 2022”!

31. martā un 1. aprīlī PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” norisinājās piektais starptautiskais profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss “Kurzemes elektromontāža 2022”.


Konkursā piedalījās profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Divu dienu laikā konkursa dalībniekiem bija noteiktā laikā jāizpilda dotie uzdevumi, sākot no vienkāršākā un pamazām pārejot uz sarežģītāko.


Konkursam tika pieaicināti augstas klases eksperti, kas vērtēja izglītojamos - SIA “Schnaider Electric” produktu attīstības vadītājs Baltijas valstīs Gatis Arājums, Word Skill un Eiro Skill eksperts Andris Krūmiņš, Izglītības un zinātnes ministrijas Elektroenerģētikas nozares ekspertu padomes priekšsēdētājs Māris Valdis Kalniņš un LEEA eksperts Osvalds Makreckis.


Kopumā konkursā piedalījās 10 dalībnieki. Mūsu tehnikumu pārstāvēja 3. kursa audzēknis Kalvis Kalcenavs un konkursā ieguva 3. vietu. Apsveicam Kalvi! Pirmo vietu konkursā ieguva Rēzeknes tehnikums, bet otrajā vietā ir Liepājas PIKC.


Par konkursu Kalvis teica, ka tās nebija grūts, taču grūtības līmenis nākamajā gadā palielināsies. Jaunietis priecājas, ka savas zināšanas viņš papildināja gan teorētiski, gan praktiski.


Dažas bildes mēs paspējām uzņemt laikā, kad Kalvis tehnikuma mācību darbnīcās vēl tikai gatavojās konkursam “Kurzemes elektromontāža 2022”.


Konkursu atbalstīja SIA ''Schneider Electric Latvija", SIA ''Kesto", SIA ''Elnetworks'' u.c.Comments


Archive
bottom of page