top of page

Izstādēs un muzejā

Programmas “Latvijas skolas soma” atbalsts ir nozīmīgs jauniešu zināšanu paplašināšanā. Tās ietvaros Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma 2.kursa apģērbu dizainera asistentiem bija iespēja apmeklēt Cēsu izstāžu namu un Cēsu Vēstures un mākslas muzeju.


Jaunieši iepazinās ar Cēsu izstāžu nama ekspozīciju - Latvijas tekstilmākslinieces Daigas Štālbergas personālizstādi “Vilna, varš un mežģīnes” un amerikāņu mākslinieka Christopher Flach grafikas, glezniecības un tēlniecības izstādi “Taka”.


Savukārt Cēsu Vēstures un mākslas muzejā jaunieši piedalījās muzejpedagoģijas nodarbībā “Grāfi Zīversi Cēsu pilsmuižā”, uzzinot vairāk par interjeru un dizainu laikmetā, kad Cēsu pilsmuižā dzīvoja grāfi Zīversi. Papildus ielūkojās arī izstādē “Tērpi 100 fotogrāfijās” un “Hallo, Cēsis! Telekomunikāciju vēsturei Cēsīs – 125”.


Prieks un pateicība par šo iespēju apmeklēt izstādes un uzzināt vairāk par Latvijas kultūru un vēstures mantojumu.

Elizabete: “Manuprāt, ir noderīgi apmeklēt muzeju un mākslas izstādes, jo katram no mums vajadzētu būt zinošiem par svarīgiem vēsturiskiem notikumiem vai posmiem, kā arī pieredzēt kultūru un mākslu.”Comentarios


Archive
bottom of page