top of page

Ieskats VTDT Profesiju svētkos

Aizvadīti pirmie Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma Profesiju svētki, uz kuriem sestdien ciemos bija ieradušies gan lieli, gan mazi.


Cēsīs viesus sagaidīja orientēšanās spēle ar vairākām “stacijām”, kurās bija praktiski uzdevumi produktu un apģērbu dizainā, kokizstrādājumu izgatavošanā. VTDT robots Renē palīdzēja ieskatīties programmēšanas tehniķa profesijā.


Priekuļos tika kopīgi nobaudīta jauno pavāru sagatavotā zupa un šefpavārs Māris Jansons pastāstīja par savu karjeras ceļu pavāra profesijā. Mazākajiem īpašs prieks bija apskatīt tehnikuma traktortehniku. Viesi izmēģināja arī praktiskus darbus būvniecībā, pie automašīnām un datorsistēmās.


Bet pasākuma kulminācijā – koša un atraktīva tērpu un aksesuāru skate “Krāsas un līnijas”, kurā savus darbus rādīja jaunie apģērbu dizainera asistenti, kā arī dalībnieces no pieaugušo apmācību kursa.


Sakām lielu PALDIES visiem, visiem! Kopā izdevās radīt īstu svētku dienu! Un ceram, ka viesus patīkami pārsteidzām, parādot, cik plašas un attīstītas iespējas ir tehnikumā.
ความคิดเห็น


Archive
bottom of page