top of page

Iepazīsti VTDT jaunieti - Ralfs Rutkovskis

Ieviešam jaunu rubriku – iepazīsti VTDT jaunieti! Jā, jā, tieši Tevi!

Lai mēs labāk iepazītu, lai mēs zinātu pie kā vērsties, ja ir nepieciešama palīdzība sagatavotos fizikas kontroldarbam, vai izveidot savu mācību uzņēmumu, vai ir nepieciešams padoms – kā noskriet maratonu, vai konsultācija, kā uzcept trīsstāvīgu kūku dzimšanas dienas ballītei, vai vienas dienas laikā uzšūt kleitu izlaiduma ballei. Mums ir tik daudz talantīgu jauniešu!


Nu tad sākam!

Iepazīsti VTDT jaunieti – Ralfu Rutkovski.

Ralfs mācās 2.kursā IT speciālistos. Paralēli mācībām, Ralfs jau 11 gadus spēlē florbolu “Lekringā” un šogad ir gan virslīgas (virslīga – tā ir augstākā vīriešu florbola līga Latvijā), gan 1. līgas komandu spēlētājs! Starp citu, tieši Cēsu Lekrings šogad astoto reizi triumfēja Latvijas čempionātā florbolā! Lepojamies, ka viens no florbola komandas ir mūsu audzēknis!


Paralēli mācībām, florbola treniņiem un trenažieru zāles apmeklējumiem, ziemā Ralfs darbojās kā snovborda instruktors Žagarkalnā.

Jā, jūs droši varat uzrūnāt Ralfu, un viņš labprāt padalīsies savā pieredzē un zināšanās 😉. Ralfs nodarbojās ar snovbordu jau 13 (!!!) gadus!


Bet atgriežoties pie mācībām – pavaicājām Ralfam, kāda ir viņa mīļākā mācību stunda? Un atbilde bija: “Viennozīmīgi programmēšana! Tagad jau sākam taisīt mājas lapas un tas man patiešām patīk! Paldies skolotājam Agrim Tamanim, kas spēj aizraut ar zināšanām un motivēt mūs!”


Kāpēc pēc 9.klases tu izvēlējies kļūt par datoriķi? “Jo tā ir profesija, kas ar katru dienu paliek arvien populārāka un aktuālāka darba tirgū.”


Vēl Ralfs izstāstīja, ka mācības viņam īsti nesagādā grūtības – viņš mācas labi un nopelna sev stipendiju.


Vai ir kāds nākotnes sapnis? “Noteikti attīstīt savas programmēšanas prasmes, bet pēc tehnikuma pabeigšanas 1 gadu ļoti gribētos pastrādāt kā instruktoram - lielajos kalnos, kaut kur Itālijā vai Austrijā.”


Kāds ir šī gada spilgtākais moments, kuru tu atceries? “Noteikti tā ir Lekringa uzvara Latvijas čempionātā florbolā! Tādas emocijas, kas pārpildīja mūs uzvaras dienā, nevar salīdzināt ne ar ko!”


Un tā – neliels rezumē:

- Ralfs Rutkovskis

- VTDT 2.kurss IT speciālists. Aizrauj programmēšana

- Intereses: florbols, snovbords (un tagad arī disku golfs)


Ja Tev ir jautājumi Ralfam – meklē viņu tehnikuma gaiteņos VTDT Cēsīs 😉
Comments


Archive
bottom of page