top of page

Iepazīsti VTDT jaunieti Bellu Punduri

Turpinām rubriku – iepazīsti VTDT jaunieti! Un jā, stāsts būs tieši par tevi!


Aiziet! Iepazīsti VTDT jaunieti Bellu Punduri - mēbeļu dizainere, 3.kurss.


Vai Tu vēl nepazīsti Bellu? Liekas, ka Bellu pazīst ļoti daudzi, jo viņa ir aktīva, komunikabla, vada tehnikuma pasākumus, sporto un vienkārši ir jautra sarunu biedrene. Bellai patīk filmēties un bildēties, būt kā modelei. Viņa ir mūsu tehnikuma seja – Tu noteikti viņu esi redzējis tehnikuma reklāmas materiālos (VTDT apgūstamo profesiju reklāmās, bukletā un arī soc. tīklos).


Kas Bellai interesē? Interesē motocikli un autotehnika. Viņa pat māk braukt ar traktoru! Nu jau ,apmēram ,4 gadus motocikli ir Bellas hobijs. Viņa ir iestājusies moto grupā no Valmieras, kurā ir ap 40 dalībnieku, un kopā ar viņiem, Bella ir apceļojusi gandrīz visu Latviju.

Vēl viens hobijs - futbols. Tās viņai patīk un padodas un ja vien pagājušogad studente nebūtu ieguvusi ceļa traumu, tad arī šosezon aktīvi spēlētu futbolu.

Arī tehnikumā Bella piedalās sporta dzīvē - spēlē volejbolu un futbolu, pārstāv skolu sporta sacensībās.


Vaicājot, kāpēc jauniete ir izvēlējusies profesiju “Mēbeļu dizainers”, Bella atbild, ka jau pamatskolā viņai vairāk patika praktiskās lietas un sākot ar 4.klasi, kad mājturībā bija sadalīta– meitenes ,kas mācijās šūt, adīt un gatavot ēst, bet puiši darbojās ar koku, Bella izvēlējās mācīties “puišu mājturību”, jo gribēja iemācīties pašai salikt mēbeles, uztaisīt tas, mācēt uzzīmēt 3D maketus ,apgūt pamatus .... Skolas laikā Bella piedalījās arī mājturības olimpiādēs un, jā…. viņa tajās bija vienīga meitene! Bella atceras, ka pirmajā olimpiādē bija jātaisa šūpojošais putniņš un līdz 3.vietai toreiz viņai pietrūka vien 1 punkts!


Ko jauniete novēlētu jauniem VTDT studentiem – “Ja tev patīk zīmēt, radīt ko jaunu, rasēt, apgūt jaunas tehnoloģijas un programas - noteikti piesakies mācībām par produktu dizainera asistentu! Mācoties tehnikumā tev ir lieliska iespēja iegūt gan vidējo, gan profesionālo izglītību”.Bellas moto – uzstādīt sev mērķus un pakāpeniski virzīties uz tiem, nebaidīties no kļūdām un izaicinājumiem.

Ja Tu vēlies vairāk uzzināt par Bellu – meklē viņu Cēsu VTDT .Comments


Archive
bottom of page