top of page

Gundegas Skudriņas vieslekcija

Cilvēka radošumam, idejām un to realizācijai nav robežu – to Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jauniešiem apliecināja vieslektore, radošās apvienības “Skudras Metropole” vadītāja un radošā direktore Gundega Skudriņa.


Lekcijas “Kā praktizēt radošumu ikdienā un ģenerēt veiksmīgu biznesu” laikā Gundega dalījās sava darba pieredzes stāstos par realizētajiem projektiem. Vairāki no tiem ir guvuši starptautisku atzinību. Lektore gan norādīja, ka ceļš uz augstajiem sasniegumiem nemaz nav viegls. Nepieciešama apņēmība, mērķtiecība un liels darba spars. Uzsverot arī to, ka tas ir komandas darbs, kurā nereti ir nepieciešami speciālisti no daudzām nozarēm – gan dizaineri, pavāri, IT jomas pārstāvji, galdnieki u.c..


Paldies Gundegai Skudriņai par lekciju! Pēc tās jaunieši bija iedvesmoti un aizguvuši daļu no Gundegas enerģijas un degsmes. Katrā no profesijām ir iespēja būt radošiem, inovatīviem un sasniegt augstus mērķus, tikai jābūt vēlmei radīt un darīt!


Lekcija tika īstenota Kronospan Foundation finansētā Projekta “Izglītības programmas "Apģērbu dizains" mācību procesa kvalitātes uzlabošana” ietvaros.Comments


Archive
bottom of page