top of page

Draudzīgā aicinājuma dienas tehnikumā

Atsaucoties 1935. gada 28. janvāra Ministru prezidenta Kārļa Ulmaņa aicinājumam un esot Cēsu profesionālās vidusskolas 100 dzimšanas dienas un Priekuļu tehnikuma 110. gadadienu gaidās Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā no 6. janvāra līdz 15. februārim DRAUDZĪGĀ AICINĀJUMA DIENAS!


28. janvārī visā Latvijā atzīmē Draudzīgā aicinājuma dienu, kurā ikviens ir aicināts atcerēties savu skolu, dāvinot tai grāmatas vai citas materiālās vērtības.


Ik gadu „Draudzīgā aicinājuma” ietvaros izglītības iestāžu bibliotēkām un skolām tiek dāvinātas grāmatas un citas vērtīgas lietas, kas noder gan audzēkņiem, gan pedagogiem - enciklopēdijas, dažādi izdevumi par pasaules un Latvijas vēsturi, dabu Latvijā un citi materiāli, pēdējo gadu daiļliteratūras izdevumi, kuri ilgāku laiku tikai aizņem vietu mājas grāmatu plauktos un netiek izmantoti.


Jau septīto gadu tehnikumā laikā no 6. janvāra līdz 15. februārim aicinām papildināt tehnikuma bibliotēkas plauktus ar grāmatām vai citiem materiāliem (CD; DVD, bukletus, spēles) kā arī citus dāvinājumus skolai.


Esošie un bijušie audzēkņi, pedagogi, vecāki un citi interesenti – būsim Draudzīgā aicinājuma dienu dalībnieki Vidzemes Tehnoloģijas un dizaina tehnikumā un papildināsim tehnikuma bibliotēku, muzeju un bagātināsim mūsu skolu!


Tuvāka informācija par Draudzīgā aicinājuma dienām skolas bibliotēkā pa tālruni 64130679 un 29838086. Dāvinājumu konts: LV08TREL7150666011000.

Comments


Archive
bottom of page