top of page

Dizaineru profesiju attīstībai

21.martā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā viesojās SIA KRONOSPAN Rīga ražotnes pārstāves - projektu vadītāja Zanda Vītoliņa un personāla daļas vadītāja Natālija Miščenko, lai apsveiktu tehnikumu ar iegūto finansējumu 10 000 EUR apmērā projekta īstenošanai!


Tikšanās laikā tika runāts arī par sadarbības iespējām nākotnē, piedāvājot ekskursijas un prakses vietas SIA KRONOSPAN Rīgas ražotnē.


Oficiālajā balvas pasniegšanā un sarunās par sadarbības iespējām no tehnikuma puses piedalījās direktors Artūrs Snegovičs, direktora vietniece projektu, praktiskās apmācības, starptautiskās sadarbības jomā Kristīne Krodziniece un projektu vadītāja Monta Strupause.


Pateicamies KRONOSPAN FONDATION par finansiālo atbalstu dizaineru profesiju attīstībai!


Par projektu:

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums 2022.gada rudenī piedalījās KRONOSPAN FONDATION rīkotajā konkursā skill.ED 2022. Projekta konkursa mērķis ir atbalstīt profesionālo un tehnisko izglītību un veicināt skolu sadarbību ar Kronospan pārstāvniecībām.


2023.gada sākumā tehnikums saņēma pozitīvu lēmumu par iesniegtā projekta pieteikuma apstiprināšanu, līdz ar ko līdz 2023.gada maijam tiks īstenots Projekts “Izglītības programmas "Apģērbu dizains" mācību procesa kvalitātes uzlabošana”, kura mērķis ir :

1.Veicināt audzēkņu interesi par apģērba dizaina profesiju, piedāvājot mūsdienīgas tehnoloģijas mācību procesos;

2.Iedvesmot studentus, organizējot lekciju ar sabiedrībā zināmu un iedvesmojošu personību.


Plašāka informācija par projekta konkursu pieejama KRONOSPAN fondation mājaslapā kronospanfoundation.org/skilled/Comentarios


Archive
bottom of page