top of page

Divas komandas no VTDT piedalījās Vidzemes Augstskolas organizētajā viktorīnā.

2022.gada 9.martā DA/DM19 un TP19 audzēkņu komandas plkst. 19:00 tiešsaistē piedalījās viktorīnā par tēmu „Uzņēmējdarbība”.

DA/DM19 komandu pārstāvēja – Kristers Jurciņš, Dinija Gunda Stūriņa, Daniela Dūrīte un Svetlana Griščenko. TP19 komandu pārstāvēja - Sabīne Roslika un Viktorija Babariko.

Kopvērtējumā DA/DM19 komanda ieguva 22.vietu, bet TP19 komanda – 32.vietu.


Lūk, ko par viktorīnas norisi stāsta TP19 audzēkņu komanda: “Mēs - Sabīne Roslika, Viktorija Babariko - TP19 grupas audzēknes no Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma piedalījāmies Vidzemes Augstskolas rīkotajā viktorīnā, kuras tēma bija "Uzņēmējdarbība". Mūsu komandas nosaukums bija "Jautrie pavāri no Priekuļiem". Paldies skolotājai Liānai Ozolantei, kura iedrošināja mūs piedalīties šajā spēlē. Viktorīnā piedalījās 50 komandas no visas Latvijas, bet tiešsaistē pieslēdzās 46 komandas. Mēs ieguvām 32. vietu, lai arī sākumā mums gāja ļoti labi! Viktorīna norisinājās Kahoot platformā un ilga vairāk kā stundu. Atbilžu laiks bija apmēram 15 sekundes.

Spēlei bija 4. etapi: 1. Par nodokļiem, 2. Jāizvēlas patiesība vai meli, 3. Jāuzmin uzņēmumu zīmoli, 4. Video par uzņēmumiem. Mēs bijām sagatavojušās nedaudz savādākiem jautājumiem par uzņēmējdarbību, bet kopumā esam apmierinātas ar savu rezultātu, jo spēlējām godprātīgi.


Ja Tev šķiet, ka Tu varētu sasniegt labāku rezultātu, tad noteikti nepalaid garām iespēju un piesakies ar savu komandu šai spēlei nākošreiz! Adrenalīns un jaunas emocijas garantētas!”Comments


Archive
bottom of page