top of page

Direktors A.Sņegovičs apbalvo audzēkņus par sasniegumiem konkursā Skills Latvija 2022

Laikā, kad pamatskolās un vidusskolās saņem liecības un izglītojamiem ir pēdējā mācību diena, Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma direktors Artūrs Sņegovičs aicināja pie sevis labākos tehnikuma audzēkņus un viņu pedagogus, lai pateiktu paldies par sasniegumiem konkursā Skills Latvija 2022!


Sudraba medaļu konkursā saņēma Ričards Līsmanis, kurš startēja mēbeļu izgatavošanā (skolotājs Andrejs Šimanajevs), elektriskās instalācijas konkursā veidoja Kalvis Kalcenavs (skolotājs Artis Spruģevics), sausās būves darbus veica Vaino Markuss Kārkliņš (skolotājs Smuidris Sausais), WEB tehnoloģiju nozari pārstāvēja Toms Ričards Krieviņš (skolotāja Inese Simkeviča). Šo audzēkņu dalība konkursā norāda, ka viņi ir labāko skaitā visā Latvijā. Kādam līdz godalgotai vietai pietrūka pavisam nedaudz.


Jauniešu komentāri pēc konkursa ir sekojoši:

"Ir kur tiekties", teica Kalvis. "Nākamajā gadā būšu gudrāks".

"Smags ikdienas darbs Vācijā praksē palīdzēja man konkursā nepadoties, jo stress ir milzīgs. Cerēju uz labāku rezultātu", teica Vaino Markuss.

"Svarīga ir konkursa pieredze. Tagad man tā ir." Toma atziņa bija īsa - "Esmu labāko desmitniekā Latvijā. Tas jau ir daudz!"

Ričards par godalgoto vietu ir ļoti priecīgs un saka, "Žēl, ka esmu jau skolu tikpat kā beidzis, bet ja būtu iespēja, piedalītos visos konkursos jau no pirmā kursa".


Paldies mūsu laureātiem un viņu skolotājiem. Mēs ar jums lepojamies!!!

Lai jūsu panākumi ir iedvesma citiem nenobīties, bet iet un darīt, jo kopā mēs augam!Comments


Archive
bottom of page