top of page

Darbinieku spartakiāde

3.februārī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā norisinājās AMI centrs un tehnikuma organizētā Vidzemes un Latgales reģiona profesionālās izglītības iestāžu darbinieku spartakiāde.


Pasākumā piedalījās darbinieki no Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma, Ogres tehnikuma, Valmieras tehnikuma, LBTU Malnavas koledžas, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības un Aizkraukles Profesionālās vidusskolas.


Sportiskas aktivitātes visas dienas garumā - gan komandu cīņa zāles futbolā, bizes pīšanā, stafetē, gan individuālo prasmju pārbaude šautriņu mešanā, novusā, u.c.. Garlaicīgi nebija nevienam!


Paldies visiem dalībniekiem! Bija liels gods uzņemt ciemos kolēģus no citām profesionālās izglītības skolām. Kopā izdevās lieliski sporta svētki!


Paldies mūsu tehnikuma komandai par aizraujošā pasākuma organizēšanu, īpaši sporta skolotājai Līgai Bankai! Un vēl – paldies arī tehnikuma mēbeļu galdniekiem, kuri parūpējās par īpaši šim pasākumam veidotajām balvām sacensību uzvarētājiem!


Pasākumā notika arī AMI centra Vidzemes reģiona padomes priekšsēdētāja apstiprināšana. Vienprātīgu dalībnieku atbalstu saņēma Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma direktors Artūrs Sņegovičs.Comments


Archive
bottom of page