top of page

Darba ēnošanas vizīte Barselonā

Doties uz kādu citu Eiropas valsti, lai izprastu citu tehnikumu struktūras un veidus? Sadarboties ar kolēģiem no Spānijas, lai apzinātu kopīgo un atšķirīgo mūsu izglītības sistēmās? Iemācīties ko noderīgu, lai to pielietotu turpmāk ikdienas darbā?

To visu iespējams paveikt Erasmus+ projekta ietvaros, dodoties darba ēnošanas vizītē!


Vēlamies dalīties ar Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma direktora iegūtajiem iespaidiem ēnošanas vizītē Barselonā, kas norisinājās no 21.-27. novembrim.


Direktors Artūrs Sņegovičs piedalījās Erasmus+ projekta Nr.2020-1-LV01-KA102-077262 “Profesionālā pieredze Eiropā – jaunu kompetenču ieguvums” darba ēnošanas vizītē Barselonā, Spānijā.


Šīs vizītes laikā bija iespējams iepazīties ar Spānijas profesionālas izglītības sistēmu un viesoties Barselonas profesionālajās skolās. Vairākas aktivitātes notika kopā ar Grieķijas profesionālo skolu skolotājiem, ar kuriem arī tika pārrunātas kopīgās un atšķirīgās lietas abās skolu sistēmās.


Vizītes laikā tika izveidots kontakts ar Barselonas profesionālajām skolām un tika meklētas sadarbības iespējas starp skolām nākotnes projektos. Apzināmies, cik svarīgi ir jauni kontakti, lai realizētu kopīgus projektus gan Erasmus+ programmas ietvaros, gan citu sadarbību ietvaros.

Bình luận


Archive
bottom of page