top of page

DA18 grupas jaunieši piedalās prasmju konkursā “Apgūsti prasmes ar Bosch”

Nolūkā rosināt skolēnu interesi par amatnieka profesiju, iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sniegt praktisku atbalstu Latvijas skolām, kuras īsteno Mājturības un tehnoloģijas programmu, Bosch Latvija pirmo gadu organizē konkursu skolām “Apgūsti prasmes ar Bosch”. Tehnikumu konkursā pārstāvēs DA 18 grupas jaunieši, kuri gatavo gan projektu, gan video, ko iesniegt konkursa žūrijai.


Konkursa uzvarētāji – vispārējās un profesionālās izglītības iestādes – iegūs savā īpašumā Bosch elektroinstrumentus sekmīgākam darbam jaunu projektu realizēšanai: 1. vieta – Bosch elektroinstrumenti 1000 EUR vērtībā; 2. vieta – Bosch elektroinstrumenti 800 EUR vērtībā; 3. vieta – Bosch elektroinstrumenti 600 EUR vērtībā.

Konkursa uzvarētāji tiks noteikti žūrijas komisijai izskatot saņemtos pieteikumus, kā arī organizējot publisku balsošanu Bosch Latvija Facebook lapā.


Konkursa žūrijas sastāvā ir Bosch Latvija vadība un speciālisti, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas profesors un tēlnieks Aigars Bikše.


“Latvijā ir daudz jaunu un talantīgu cilvēku ar gaišām galvām un prasmīgām rokām, kuriem ne vienmēr ir pieejami visi nepieciešamie resursi savu ideju realizēšanai. Tādēļ mēs gribam dot šādu iespēju – iepazīties ar modernākajiem elektroinstrumentiem un strādāt ar tiem nākotnes ideju realizēšanai,” norāda Bosch vadītājs Baltijas valstīs Kaspars Kalviškis.


Lai izdodas!Comments


Archive
bottom of page