top of page

Dāvana - gāzturbīnas motors

Enerģētikas uzņēmums “Adven” Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumam (VTDT) ir uzdāvinājis gāzturbīnas motoru “Volvo VT600 Genset”, kas iepriekš tika izmantots siltuma un elektriskās enerģijas ražošanā. Tas ne tikai būs nozīmīgs papildinājums VTDT tehniskās laboratorijas paplašināšanai, bet arī sniegs pienesumu izglītojamo praktisko nodarbību ietvaros.


VTDT jaunieši darbojās arī uzņēmuma darbības vidē Cēsīs. Paredzot esošās katlu mājas modernizāciju, viņiem tika dota iespēja pielietot savas zināšanas praksē un piedalīties nolietoto apkures iekārtu demontāžā, meklējot arī bojājumu cēloņus. Puiši darbu veica disciplinēti un ļoti rūpīgi.


“Volvo VT600 Genset” uzbūve ir komplicēta, tāpēc, mācību procesu ietvaros, izprotot motora darbības principus, jaunajiem speciālistiem ir ļoti būtiska šāda agregāta pieejamība tehnikumā.


Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums ir pateicīgs SIA “Adven Latvia” par iespēju jauniešiem profesionāli darboties uzņēmuma darba vidē un papildināt tehnikuma laboratoriju ar noderīgu tehniku, lai nākotnē vēl plašāk attīstītu izglītojamo zināšanas un praktiskās iemaņas. Priecājamies par sadarbību!Comments


Archive
bottom of page