top of page

Ceturtā Profesiju atvērto durvju diena

6. martā Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā Priekuļos ieradās skolēni, kuriem interesē profesijas lauksaimniecības nozarē (jaunākais agronoms un lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis), enerģētikas nozarē (elektrotehniķis un atjaunojamās enerģētikas tehniķis), kā arī datorsistēmās (datorsistēmu tehniķis).


Skolēni ne tikai iepazina mācību norises vietu, bet arī paši izmēģināja darboties, veikt uzdevumu konkrētajā profesijā. Protams, visu procesu uzmanīja un savu padomu deva tehnikuma skolotāji, bet jo īpaši - 2. un 3. kursa jaunieši, kuriem jau ir, ko teikt un rādīt!


Pirms atbildīgā un nereti ļoti sarežģītā lēmuma, kur mācīties tālāk pēc 9. klases absolvēšanas, ir vērtīgi izzināt un arī izmēģināt dažādas profesijas. Tāpēc varbūt tieši sev piemēroto profesiju atradīsi mūsu tehnikumā 21. martā – piektajā Profesiju atvērto durvju dienā!


Šajā dienā izmēģināt un visu uzzināt varēs par profesiju namdaris, apdares darbu tehniķis, arhitektūras tehniķis un būvtehniķis. Ja būvniecības nozare šķiet saistoša, gaidīsim 21. martā plkst.14.00 Priekuļos, Egļu gatvē 9. Iepriekšēja pieteikšanās: ej.uz/VTDT-piesakos.


Bet, ja nepaspēji apmeklēt kādu no Profesiju atvērto durvju dienām, 11. aprīlī būs vēl viena iespēja – VTDT ATVĒRTO DURVJU DIENA! Atvērts būs viss – skolas ēkas, laboratorijas, dienesta viesnīcas un ieskatīties varēs visās tehnikuma piedāvātajās profesijās.

Par laiku un pieteikšanos, informācija vēl sekos.
Comentários


Archive
bottom of page