top of page

Ceļā uz "Young Car Mechanic" finālu

Aizvadīta jauno automehāniķu konkursa "Young Car Mechanic" otrā kārta. Konkursa pusfinālam, kurš 3.martā norisinājās Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” izstādes “Skola 2023” ietvaros, bija kvalificējušies 66 jaunieši no 17 skolām.


Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumu (VTDT) konkursa pusfinālā pārstāvēja 4 jaunieši - Elgars Veips, Gabriels Kaspars Blaževičs, Emīls Kalniņš un Jānis Upesjuris.


Pēc abu kārtu rezultātiem, Nacionālajam finālam izvirzīti 12 finālisti … JĀ! Viņu starpā arī mūsu Elgars Veips!


Priecājamies un vēlam veiksmi Elgaram finālā, kas notiks 5. un 6.aprīlī pie konkursa organizatora Inter Cars Latvija sadarbības partneriem “AVAR AUTO” un “VALTEK”.


Paldies visiem dalībniekiem!


"Young Car Mechanic" ir starptautisks konkurss tehnisko skolu audzēkņiem, kas dod iespēju konkursa dalībniekiem parādīt zināšanas, prasmes un iemaņas izvēlētajā profesijā. Tā galvenie mērķi ir veicināt automehāniķa profesijas popularitāti un kvalitāti, dalīties pieredzē, mācību metodēs, veicināt sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm, kā arī iepazīstināt izglītojamos ar jaunākajām tehnoloģijām un nākamajiem darba devējiem.


Foto no Young Car MechanicComments


Archive
bottom of page