top of page

Ar pieredzi Erasmus+ kursos pieaugušo izglītotājiem “Pieredze, kas iedvesmo” dalās VTDT darbinieki

Skolotāja Krista Kozulāne apguva kursu "IKT prasmes pedagogiem” Palermo, Itālijā. “Šādā vidē mācoties, rodas daudz radošu ideju un metožu, kuras pielietot savā darbā tehnikumā”.


Projektu vadītāja Terēze Stālmane apguva kursu "Efektīva projektu vadība ES finansētiem projektiem" Limassol, Kiprā un tā laikā izpētīja projektu teorētiskās nianses, analizēja citu, jau īstenotu projektu pieredzi. Liels ieguvums, apmeklējot šādus kursus, ir satikšanās ar izglītības jomas pārstāvjiem no citām valstīm, kolēģiem, kas strādā gan tehnikumos, gan universitātēs visā Eiropā.


Melita Žeļezcova un Kristīne Rebinova, pārstāvot VTDT piedalījās apmācībās ”Train the trainer", 8.-12. novembrī Prāgā, Čehijā. Apmācību kursu rīkoja ShipCon Limassol Ltd. un tajos mūsu kolēģiem bija iespēja izzināt un izprast mācību stilus, strukturēt apmācību veidošanu, kā arī gūt iedvesmu un praktisku pieredzi sadarbojoties ar kolēģiem no citām Eiropas valstīm.


No 2021. gada 1.-3.novembrim VTDT direktors Artūrs Sņegovičs piedalījās kursā “Līderība izglītības iestādēs”, kas norisinājās Barselonā, Spānijā. Semināra ietvaros notika gan lekcijas, gan praktiskas darba grupas, kuru laikā tika apskatītas daudz un dažādas tēmas saistībā ar izglītības iestādes vadīšanu.


Projekta Nr. 2021-1-LV01-KA122-ADU-000020320, no 2021.gada 1.septembra līdz 1.maijam, to finansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma.

Comentários


Archive
bottom of page