top of page

Ar dāvanām uz dzīvnieku patversmi

Kurš gan šajā svētku laikā nevēlas tikt sirsnīgi samīļots vai saņemt kādu dāvanu?


Šoreiz pie apskāvieniem un iepriecinājumiem tika Cēsu novada dzīvnieku patversmes “Lācīši” suņi un kaķi. Grupa, kurā apvienojošies tehnikuma 2.kursa pavāri un jaunie agronomi, devās uz patversmi, lai tur nogādātu jauniešu sarūpētās dāvanas – dzīvnieku pārtiku, rotaļlietas un citas, dzīvnieku uzturēšanai nepieciešamās, lietas. Patversmes kaķi tika samīļoti, bet suņiem bija iespēja iziet kādu aplīti pa tuvējo apkārtni kopā ar tehnikuma jauniešiem. Priecīgi un sajūsmināti visi!


Taču pirms došanās uz patversmi, tehnikumu apciemoja Reksis un Hēlija – Vācu aitusuņi, godalgoti suņu sporta sacensību dalībnieki. Suņu saimniece, biedrības “Karro” valdes locekle Anna Puriņa, jauniešus pārliecināja par to kā nebaidīties no suņiem, pastāstīja par dzīvnieku uzturu, ikdienu, ieradumiem.

Šī diena bija iespaidiem bagāta, ar iespēju padomāt par mūsu mazajiem līdzgaitniekiem – izprast viņu uzvedību, uzklausīt dzīves stāstus un nedaudz arī iepriecināt. Un skaidrs ir viens - svētku laikā labajiem darbiem ir dubults spēks! Paldies jauniešiem par šo sirsnīgo patversmes apmeklējumu un Annai par interesanto stāstījumu!


Aicinām ikvienu, kuram ir tāda iespēja, iegriezties Cēsu novada dzīvnieku patversmē “Lācīši” un iepriecināt tās iemītniekus kaut ar īsu kopīgu pastaigu. Vēl labāk, ja ir iespēja dot kādam jaunas mājas!

Darīsim labus darbus svētkos un ik dienu!Komentarze


Archive
bottom of page