top of page

Aprīlī jauniešiem iespēja attālināti skatīties monoizrādi "Pazudušais dēls"

Šogad 21. aprīlī plkst. 10.00 un plkst. 14.00 jaunieši no IP18/ EE18 un Da18/Dm18, bet 26.aprīlī plkst. 10.00 grupa BN18, 29. aprīlī KM18, IP19 plkst. 10.00 projekta "Latvijas skolas soma" ietvaros skatījās tiešsaistē Ērika Vilsona iestudēto Rūdolfa Blaumaņa monoizrādi "Pazudušais dēls".


Ē.Vilsons sākumā pastāstīja par teātri, lugām, par to, kas ir drāma! Audzēkņiem bija iespēja iejusties dažādās lomās, tādā veidā gūstot iespēju dzīvot līdzi lugai.

Iestudējuma aktieris un režisors Ē.Vilsons, izmantojot Rūdolfa Blaumaņa lugas "Pazudušais dēls" sižetu, vērsa skatītāju uzmanību uz dramaturģiju kā literatūras veidu un aicināja uz kopīgu refleksiju par ētiskiem jautājumiem, kas skar vecāku un bērnu, draugu un mīļoto cilvēku attiecības.


"Pazudušais dēls" uzdod jautājumus par sociālo statusu, bērnu un vecāku attiecībām, par draudzību un mīlestību, kā arī par kļūdīšanos un piedošanu," skaidro Ērika Vilsona dēls un režisora asistents Roberts Vilsons, kurš, balstoties uz Rūdolfa Blaumaņa lugas "Pazudušais dēls" un noveles "Pērkoņa negaiss" tekstu, šo lielformāta skatuves darbu pielāgojis monoizrādes formātam.

Comments


Archive
bottom of page