top of page

Apmācības Helsinkos

Šonedēļ 5 Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma skolotāji un darbinieki piedalās apmācībās projekta “Baltic Green Leadership: VET Students as Agents of Change” ietvaros Somijā, Helsinkos.


Projekta mērķis ir veicināt profesionālās izglītības lomu un līderību zaļajā pārejā. Viens no projekta uzdevumiem ir izstrādāt un pilotēt apmācību programmu profesionālās izglītības skolotājiem, pasniedzējiem un vadītājiem. Lai šo īstenotu, no 9. līdz 12. oktobrim Somijā, Helsinkos, notiek apmācības, kurās ir iespēja uzzināt par citu valstu "Green leadership" idejām, veidiem, kā skolā rīkot videi draudzīgu tēmu hakatonus, lekcijas u.c. Dalībnieki apmeklēja "VET school’s Green City Farm", piedalījās darbnīcās, piemēram, "Sustainable Development Mega Trends", "Circular economy business models" un citos pasākumos. Darba valoda: angļu. Dalībnieki: projekta partneri no Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Latvijas.


Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums ir vienīgā izglītības iestāde no Latvijas, kas piedalās šajā projektā. Visas izmaksas tiek segtas no Erasmus+ projekta.


Vairāk par projektu: www.balticgreenvet.eu

コメント


Archive
bottom of page