top of page

Aicina aktīvi pavadīt brīvdienas disku golfa laukumā tehnikuma teritorijā Priekuļos

Tehnikums un Disku golfa klubs "Vidzemes gaisa spēki" aicina ikvienu interesentu aktīvi pavadīt brīvdienas nesen izveidotajā 18 grozu laukumā.


9. un 10.janvārī ikviens aicināts piedalīties pirmajā "Disku golfa BRĪVDIENĪ".


Ja Tev ir nojausma kas ir Disku golfs, un vēlies izbaudīt pastaigu svaigā gaisā ar disku golfa elementiem - pievienojies uz Brīvdieni!

Kas ir Brīvdienis? Tā ir pastaiga brīvā dabā, ar ievirzi disku golfa sportā, bez īpašām priekšzināšanām.

Brīvdienis notiek katru sestdienu un svētdienu “Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma disku golfa laukumā Priekuļos”

Pirms sāc spēli lūgums piereģistrēties https://discgolfmetrix.com/1579124

Ja Tev nav sava inventāra, ir pieejam noma. Zvani tel. 29393403 (Juris) vai 29288628 (Reinis) un pirms spēles atbrauc pēc diskiem.

Ja vēlies piedalīties Brīvdienī, bet neesi neko dzirdējis par disku golfu, piesakies Grupu nodarbībai ar gidu “Iepazīsit Disku Golfu”.

Brīvdieņa laikā nekautrējies dalīties soc. tīklos ar kādu spēles foto pieliekot tam mirkļbirku #BrivdienisarSweetSpot, lai izlozes kārtībā tiktu pie kāda saldumiņa.


Sestdienas un Svētdienas vakarā, plkst. 20:00, Sweet Spot izlozēs laimīgo Brīvdieņa dalībnieku – saldākam vakaram (info publicēsim @diskugolfspriekulos FB kontā, sazināsimies individuāli).

Brīvdienis ir bez maksas pasākums iedzīvotāju fiziskās aktivitātes veicināšanai.

Neskaidrību gadījumā droši konsultējies zvanot gidiem tel. 29393403 (Juris) vai 29288628 (Reinis).
Comments


Archive
bottom of page