top of page

VTDT JAUNIEŠU PAŠPĀRVALDE

WhatsApp Image 2023-09-11 at 22.36.00.jpeg

Jaunumi

Publicēts 11.12.2023.

Blue White Christmas Party Flyer kopija.jpg

Publicēts 24.10.2023.

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma (VTDT) jauniešu pašpārvaldes vēlēšanas 26. un 27.oktobrī.

Balsot varēs gan Priekuļos, gan Cēsīs (skolas foajē). Balsstiesības ir visiem – VTDT jauniešiem, pedagogiem, darbiniekiem.

Nāc un izvēlies, kurš turpmāk vadīs VTDT jauniešu pašpārvaldi, organizēs tehnikuma aktivitātes, kā arī pārstāvēs skolu dažādos pasākumos.

Publicēts 23.10.2023.

orange horror halloween party invitation a4 document kopija.png

Publicēts 03.10.2023.

Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jauniešu pašpārvalde bija īpaši parūpējusies par tehnikuma pedagogiem un darbiniekiem, aicinot lieliskā gaisotnē atzīmēt Skolotāju dienu un kopā pavadīt 2.oktobra pēcpusdienu.

 

Visi tika iesaistīti atraktīvā un azartiskā spēlē, kuras uzvarētāji saņēma pārsteiguma balvu no pasākuma atbalstītāja TC “Valleta”. Topošie pavāri bija parūpējušies par saldām uzkodām, kā arī vienojāmies kopīgā dziesmā.

 

Skolotājiem pasniedzām arī īpaši sagatavotas piemiņas trofejas (pūces) 15 nominācijās, kuras noteica tehnikuma jauniešu balsojums.

Publicēts 28.09.2023.

27.septembrī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jauniešu pašpārvaldes dalībnieki devās ciemos pie Smiltenes tehnikuma pašpārvaldes. Tikšanās laikā jaunieši dalījās savā pieredzē par darbošanos pašpārvaldēs, smiltenieši iepazīstināja ar sava tehnikuma vēsturi, kā arī parādīja mācību, praktisko nodarbību telpas.

 

Šis bija lielisks pieredzes apmaiņas brauciens, kas deva iedvesmu turpmākajiem plāniem un projektiem, vēl radošākai pasākumu organizēšanai, pašpārvaldes darbības uzlabošanai.

Liels paldies Smiltenes tehnikumam par viesmīlīgo uzņemšanu! Priecāsimies arī par citiem kopīgiem projektiem.

Publicēts 14.09.2023.

12. septembrī Priekuļos un 13. septembrī Cēsīs norisinājās Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jauniešu pašpārvaldes jaunā mācību gada pirmās tikšanās.

Sapulču laikā tika apspriesta jauniešu pašpārvaldes darbība iepriekšējā gadā, analizētas kļūdas un domāts par uzlabojumiem. Tāpat tika runāts par aktuālajiem jautājumiem, gaidāmajiem pasākumiem un notikumiem, izvirzīti mācību gada mērķi un plāni.

Šīs tikšanās deva darba spēku un jaunu elpu jauniešu pašpārvaldes nākotnei. Priecājamies par jaunajiem dalībniekiem, kas pievienojušies komandai.

Cēsis un Priekuļi ir viena pašpārvalde un tās mērķis ir darīt visu skolas un jauniešu labā!

Pašpārvaldes dalībnieku tikšanās notika projekta “Izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstības programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošana Cēsu novada izglītības iestādēs”, Nr. VP2023/3-22, ietvaros.

Uzņemam jaunus dalībniekus!

Vēlies līdzdarboties un piedalīties tehnikuma aktivitāšu, pasākumu un dažādu projektu organizēšanā? Šis ir Tev!

Nāc un pievienojies Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma jauniešu pašpārvaldei!

Pirmās tikšanās jaunajiem un jau esošajiem pašpārvaldes dalībniekiem:

12. septembrī plkst. 15.30 PRIEKUĻOS, jaunā korpusa 2.stāva zālē.

13. septembrī plkst. 15.30 CĒSĪS, 105.kab.

Veidosim tehnikumu kopā!

Un tagad vari sekot līdzi pašpārvaldes jaunumiem Instagram kontā @vtdt_pasparvalde

bottom of page