Posts are coming soon
Stay tuned...
CTDV audzēkņu dalība Hakatons Garage48 WOOD

     Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas puiši Jurģis Feldmanis (15N17)un Kristiāns Miezītis (1MG14)ņem dalību pārrobežu projektā – Hakatonā Igaunijā Voru, 2017.gada oktobrī.

     Garage48 Wood hakatons ir projekta “Kokapstrādes un mēbeļu industrijas produktu inovācijas un eksporta veicināšana Veru apgabalā un Vidzemes plānošanas reģionā” viena no aktivitātēm, kas tiek īstenots Latvijas-Igaunijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros (https://estlat.eu/en/estlat-results/wood-and-furniture.html). Garage48 Wood pasākumu atbalsta Veru novada arodapmācības centrs Igaunijā un Vidzemes plānošanas reģions.

Kristāna atsauksme par pasākumu:

      “Kopumā šo pasākumu vērtēju pozītīvi. Sākumā māca šaubas vai būs interesanti, jo uz pasākumu devos bez savas idejas. Bet jau pirmajā vakarā sapratu, ka būs ļoti interesanti, beigās visā pasākuma gaitā kopā biju gulējis tikai kādas 6 h. Darbs bija aizraujošs, jo mums grupā bija ideja, no kuras bija jārada kaut kas fiziski redzams un sajūtams. Grupā bijām 2 no Latvijas un 2 no Igaunijas un sarunas, idejas tika izteiktas angļu valodā-tā bija arī ļoti laba iespēja likt lietā skolā apgūto. Lieliska iespēja bija strādāt ar dažādiem instrumentiem, kā arī pēc pasākuma varēju paturēt prototipu- mēs izgatavojām līdzīgu spēli priekš kā agrāk uz datoriem- pinn ball. Lai padarītu to interesantāku izveidojām to spēlējamu 2 vai 4 cilvēkiem. Galvenais mērķis bija izgatavot spēli, kurā ir iesaistīti vairāki cilvēki un spēlē tiek izmantota stikla bumbiņa.

Šis bija pirmais hakatons saistībā ar koku un rīkotāji solīja to rīkot ik gadu, tāpēc iesaku ikvienam izmantot iespēju un doties uz šo pasākumu, pavisam noteikti tas būs ieguvums, jo uz vietas var samainīties ar kontaktiem, kuri nākotnē var noderēt.”

Jurģis3
Garge48 Miezitis
Kristians1